Archief
Hieronder vindt u alle concerten die reeds voorbij zijn. Klik op een balk om de concerten te bekijken.
Benieuwd naar onze komende concerten? Bekijk hier onze geplande concerten.
2024
A New Year - Turnhout
04/02/2024 - 15:00 uur
Begijnhof Turnhout - Begijnhof 57, 2300 Turnhout
Programma
Brahms
- Hongaarse dansen 1-5
Strauss
- An der schönen blauen Donau
Strauss
- Frühlingsstimmen
Verdi
- Nabucco ouverture
Bizet
- Carmen ouverture
Tsjaikovski
- Zwanenmeer
A New Year - Antwerpen
03/02/2024 - 20:00 uur
St Michielscollege - Kapelsesteenweg 72, 2930 Brasschaat
Programma
Brahms
- Hongaarse dansen 1-5
Strauss
- An der schönen blauen Donau
Strauss
- Frühlingsstimmen
Verdi
- Nabucco ouverture
Bizet
- Carmen ouverture
Tsjaikovski
- Zwanenmeer
2023
A New World - Essen
26/11/2023 - 15:00 uur
Sint-Antoniuskerk Statie - Sint-Antoniusplein 19, 2910 Essen
Programma
Beethoven
- Egmont ouverture
Elgar
- Cello concerto
Solist(e): Thibault Lavrenov
Dvorak
- Symfonie nr 9 (Nieuwe wereld)
A New World - Antwerpen
25/11/2023 - 20:00 uur
Sint-Franciscus-Xaveriuskerk - Collegelaan 36, 2140 Antwerpen
Programma
Beethoven
- Egmont ouverture
Elgar
- Cello concerto
Solist(e): Thibault Lavrenov
Dvorak
- Symfonie nr 9 (Nieuwe wereld)
Grootste klassiekers 2
07/05/2023 - 15:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Verdi
- Ouverture uit la forza del destino
Rimski-Korsakov
- Sheherazade
Schubert
- Symfonie nr 9
Grootste klassiekers
06/05/2023 - 20:00 uur
Sint Norbertuskerk - Dageraadplaats 5, 2018 Antwerpen
Programma
Verdi
- Ouverture uit la forza del destino
Rimski-Korsakov
- Sheherazade
Schubert
- Symfonie nr 9
Weense klassiekers
29/01/2023 - 15:00 uur
Begijnhof Turnhout - Begijnhof 57, 2300 Turnhout
Programma
Tsjaikovski
- Sleeping Beauty suite
Tchaikovsky
- Bloemenwals
Rossini
- Ouverture stelende ekster
Puccini
- Manon Lescaut intermezzo acte 3
Gounod
- Ballet muziek uit Faust
Strauss
- Ouverture uit die Fledermaus
Strauss
- An der schönen blauen Donau
Strauss
- Kaiserwalzer
Schostakovich
- Wals 2
Strauss
- Radetzky march
Weense klassiekers
28/01/2023 - 20:00 uur
Sint-Franciscus-Xaveriuskerk - Collegelaan 36, 2140 Antwerpen
Programma
Tsjaikovski
- Sleeping Beauty suite
Rossini
- Ouverture stelende ekster
Puccini
- Manon Lescaut intermezzo acte 3
Gounod
- Ballet muziek uit Faust
Strauss
- Ouverture uit die Fledermaus
Strauss
- An der schönen blauen Donau
Strauss
- Kaiserwalzer
Schostakovich
- Wals 2
Strauss
- Radetzky march
Bloemenwals
- Tchaikovsky
2022
Beroemde klassiekers 2
20/11/2022 - 15:00 uur
Sint-Franciscus-Xaveriuskerk - Collegelaan 36, 2140 Antwerpen
Programma
Rimski-Korsakov
- Ouverture Tsar Bride
Tsjaikovski
- Pianoconcerto nr 1
Solist(e): Valeriia Tretiakova
Franck
- Symfonie in d moll
Beroemde klassiekers 1
19/11/2022 - 20:00 uur
Sint-Antoniuskerk Statie - Sint-Antoniusplein 19, 2910 Essen
Programma
Rimski-Korsakov
- Ouverture Tsar Bride
Bruch
- Vioolconcerto nr 1 op 26
Solist(e): Annick Sauvanaud
Franck
- Symfonie in D minor
Lenteconcert 2
22/05/2022 - 15:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Anton Bruckner
- Ouverture in G minor
Max Bruch
- Vioolconcerto
Solist(e): Annick Sauvanaud
Pjotr Tsjaikovski
- Symfonie nr 5
Lenteconcert
21/05/2022 - 20:00 uur
Sint Norbertuskerk - Dageraadplaats 5, 2018 Antwerpen
Programma
Anton Bruckner
- Ouverture in G minor
Max Bruch
- Vioolconcerto
Solist(e): Annick Sauvanaud
Pjotr Tsjaikovski
- Symfonie nr 5
Valentijnsconcert
14/02/2022 - 10:00 uur
Online - Livestream - Online - Livestream, Online - Livestream Online - Livestream
Uitsluitend online luisterconcert. Bekijk onze livestream gratis, u hoeft geen tickets te bestellen. Ga meteen naar livestreams in de balk bovenaan deze pagina. Vrijwillige bijdrage kan op rekeningnummer: BE66 0682 2007. Alvast dank!
Programma
Franz Schubert
- Trio opus 100
César Franck
- Sonate voor viool en piano
Pjotr Tsjaikovski
- Nocturne opus 19 nr 4
Jhona S. Svendsen
- Romance opus 26
Anton Dvorak
- Trio B dur Opus 21
2021
Et dance
14/11/2021 - 15:00 uur
St Michielscollege - Kapelsesteenweg 72, 2930 Brasschaat
Programma
Dvorak
- Slavische dansen
Grieg
- Symfonische dansen
Borodin
- Polovtiaanse dansen
2020
Nieuwjaarsconcert The sound of Brass
25/01/2020 - 20:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Guiseppe Verdi
- Ouverture La forza del destino
Camille Saint-Saëns
- Romance voor hoorn en orkest
Solist(e): Paul Pichal
Antonio Lucio Vivaldi
- Concerto voor 2 trompetten
Solist(e): Ivo Hendrickx / Luk Goeman
Robert Schumann
- Konzertstück voor 4 hoorns
Aleksandr Borodin
- Symfonie nr. 2
2019
Herfstconcert Carmen
17/11/2019 - 16:00 uur
St Michielscollege - Kapelsesteenweg 72, 2930 Brasschaat
Concertante uitvoering van opera Carmen van Bizet
Programma
Georges Bizet
- Carmen
Herfstconcert Carmen
16/11/2019 - 15:00 uur
St Michielscollege - Kapelsesteenweg 72, 2930 Brasschaat
Concertante uitvoering van opera Carmen van Bizet (opgelet: nog slechts 10 plaatsen beschikbaar)
Programma
Georges Bizet
- Carmen
Concert Onder Ons
23/06/2019 - 15:00 uur
Kaleidoscoop - Molenstaat 50, 2640 Mortsel
Een benefietconcert met gebak en een drankje ten voordele van het VSO
Programma
Verschillende groepen VSO-muzikanten
- Gevarieerde muziek
Lenteconcert Titan
27/04/2019 - 20:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Gustav Mahler
- Symfonie nr. 1
Nieuwjaarsconcert God Jul
26/01/2019 - 20:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Jean Sibelius
- Finlandia
Edvard Grieg
- Pianoconcerto
Solist(e): Samra Mackic
Jean Sibelius
- Symfonie nr. 3
2018
Herfstconcert Die Romantische
10/11/2018 - 20:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Anton Bruckner
- Symfonie nr. 4 Die Romantische
Concert Onder Ons
24/06/2018 - 15:00 uur
Kaleidoscoop - Molenstaat 50, 2640 Mortsel
Een benefietconcert met gebak en een drankje ten voordele van het VSO
Programma
Verschillende groepen VSO-muzikanten
- Gevarieerde muziek
Lenteconcert Sturm und drang
28/04/2018 - 20:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Felix Mendelssohn
- Ruy Blas ouverture Op. 95
Peter Tsjajkovski
- Vioolconcerto in D
Solist(e): Annick Sauvanaud
Johannes Brahms
- Symfonie nr. 4
Herdenkingsconcert
08/04/2018 - 20:00 uur
Parkschool - Lusthovenlaan 12, 2640 Mortsel
Herdenking bombardement 5 april 1943
Programma
Edward Elgar
- Nimrod
Ludwig van Beethoven
- Symfonie nr. 7
John Williams
- Shindler's list
Ennio Morricone
- Gabriels Oboe
Gustav Holst
- Jupiter
Guiseppe Verdi
- Slavenkoor uit Nabucoo
Richard Wagner
- Pelgrimskoor uit Tannhauser
Guy Cuyvers
- Triptiek
John Williams
- Hymn to the fallen
Herdenkingsconcert
08/04/2018 - 15:00 uur
Parkschool - Lusthovenlaan 12, 2640 Mortsel
Herdenking bombardement 5 april 1943
Programma
Edward Elgar
- Nimrod
Ludwig van Beethoven
- Symfonie nr. 7
John Williams
- Shindler's list
Gabriels Oboe
- Ennio Morricone
Gustav Holst
- Jupiter
Guiseppe Verdi
- Slavenkoor uit Nabucoo
Richard Wagner
- Pelgrimskoor uit Tannhauser
Guy Cuyvers
- Triptiek
John Williams
- Hymn to the fallen
Nieuwjaarsconcert Celebration in Vienna
20/01/2018 - 20:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Johannes Brahms
- Akademische Festouvertüre
Wolfgang Amadeus Mozart
- Sinfonia concertante
Ludwig van Beethoven
- Symfonie No. 7
2017
Herfstconcert 2017
22/10/2017 - 15:00 uur
Sint-Anneke Centrum - Hanegraefstraat 5, 2050 Antwerpen
Concertante uitvoering door VSO met 100 koorzangers + solisten
Programma
Giueppe Verdi
- Il Trovatore
Herfstconcert 2017
21/10/2017 - 20:00 uur
Sint-Anneke Centrum - Hanegraefstraat 5, 2050 Antwerpen
Concertante uitvoering door VSO met 100 koorzangers + solisten
Programma
Giueppe Verdi
- Il Trovatore
Onder Ons
11/06/2017 - 15:00 uur
Sint-Anneke Centrum - Hanegraefstraat 5, 2050 Antwerpen
Een benefietconcert met een stukje gebak en koffie en thee à volonté ten voordele van het VSO
Programma
Muzikanten van het VSO
- Gevarieerd programma met kamermuziek
La Nuite Russe
22/04/2017 - 20:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Peter Tsjaikovski
- Marche Slave
Dmitri Sjostakovitsj
- Pianoconcerto No. 2
Solist(e): Eleonora Centa
Sergei Rachmaninov
- 3 symphonic dances
2016
Musik vom Rhein
12/11/2016 - 20:00 uur
Jezuïtenkerk - Gasthuisvest 52, 2500 Lier
Programma
Ludwig Van Beethoven
- Leonore 3 Ouverture
Johannes Brahms
- Vioolconcerto Op. 77
Solist(e): Jennifer Pio
Robert Shumann
- Rheinische Sympfonie
Back to Barock
12/05/2016 - 11:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Jorge Friedrich Händel
- Concerto voor Harp HWV 294
Johann Sebastian Bach
- Concerto voor Hobo BWV 1055
Antonio Vivaldi
- Selectie 4 seizoenen
Luigi Boccherini
- Minuet
Tomaso Albinoni
- Adagio in G minor
Johann Pachelbel
- Canon in D major
Sogno D'Italia
26/04/2016 - 20:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Peter Tsjaikovski
- Capriccio Italiano
Ottorino Raspighi
- Fontane di Rome
Felix Mendelsshohn
- Italiaanse Symfonie No. 4
From Mahler with love
14/01/2016 - 20:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Gustav Mahler
- Symfonie No. 4
Solist(e): Diane Verdoodt
New Year, New World
10/01/2016 - 20:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Leonard BernStein
- Ouverture Operette Candide
George Gershwin
- Rhapsody in Blue
Antonin Dvorak
- Symfonie de Nieuwe Wereld
2015
Classical Spectacular
17/10/2015 - 20:00 uur
Concertzaal Academie - Ferdinand Pauwelsstraat 102, 2180 Ekeren
Programma
Peter Tsjaikovski
- Ouverture 1812
Antonin Dvorak
- Celloconcerto Opus 104
Solist(e): Thibault Lavrenov
Nikolai Rimsky-Korsakov
- Sheherazade
Operatic New Year
11/01/2015 - 16:00 uur
deSingel - Desguinlei 25, 2018 Antwerpen
Programma
Peter Tsjaikovski
- Ouverture Romeo en Julia
Giuseppe Verdi
- Zigeunerkoor uit Il Trovatore
Richard Wagner
- Ouverture tot Lohengrin
Giuseppe Verdi
- Triomfmards uit Aïda
Richard Wagner
- Pelgrimskoor uit Tannhauser
Ludwig Van Beethoven
- Koorfantasie
Operatic New Year
11/01/2015 - 11:00 uur
deSingel - Desguinlei 25, 2018 Antwerpen
Programma
Peter Tsjaikovski
- Ouverture Romeo en Julia
Giuseppe Verdi
- Zigeunerkoor uit Il Trovatore
Richard Wagner
- Ouverture tot Lohengrin
Giuseppe Verdi
- Triomfmards uit Aïda
Richard Wagner
- Pelgrimskoor uit Tannhauser
Ludwig Van Beethoven
- Koorfantasie
2014
Symphonic Halloween
15/11/2014 - 20:00 uur
Concertzaal Academie - Ferdinand Pauwelsstraat 102, 2180 Ekeren
Programma
Camille Saint-Saëns
- Dance Macabre
Modest Moessorgski
- Een nacht op de kale berg
Sergei Rachmaninov
- Dodeneiland
Hector Berlioz
- Symfonie Fantastique
Pathétique
03/05/2014 - 20:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Johannes Brahms
- Tragische Ouverture
Edward Elgar
- Celloconcerto E
Solist(e): Thibault Lavrenov
Peter Tsjaikovski
- Symfonie No. 6
L'amour, Love Liefde
04/04/2014 - 20:00 uur
De Leest - Sint-Jorisstraat 62, 8870 Izegem
Programma
Peter Tsjaikovski
- Ouverture Romeo en Julia
Jean Sibelius
- Valse Triste
Georges Bizet
- Ouverture tot Carmen
Maurice Ravel
- Bolero
Nikolai Rimsky-Korsakov
- Selecties uit Sheherazade
Gustav Mahler
- Adegietto uit Symfonie No. 5
L'amour, Love Liefde
26/01/2014 - 20:00 uur
Mark Liebrecht Schouwburg - Heilig-Kruisstraat, 2640 Mortsel
Programma
Peter Tsjaikovski
- Ouverture Romeo en Julia
Jean Sibelius
- Valse Triste
Georges Bizet
- Ouverture tot Carmen
Maurice Ravel
- Bolero
Nikolai Rimsky-Korsakov
- Selecties uit Sheherazade
Gustav Mahler
- Adegietto uit Symfonie No. 5
2013
Carmina Burana
17/11/2013 - 15:00 uur
deSingel - Desguinlei 25, 2018 Antwerpen
Programma
Carl Orff
- Carmina Burana O Fortuna
Carmina Burana
17/11/2013 - 11:00 uur
deSingel - Desguinlei 25, 2018 Antwerpen
Programma
Carl Orff
- Carmina Burana O Fortuna
Carmina Burana
08/11/2013 - 19:00 uur
Cultuurcentrum Ter Dilft - Sint-Amandsesteenweg 41, 2880 Bornem
Programma
Carl Orff
- Carmina Burana O Fortuna
Carmina Burana
08/11/2013 - 14:00 uur
Cultuurcentrum Ter Dilft - Sint-Amandsesteenweg 41, 2880 Bornem
Programma
Carl Orff
- Carmina Burana O Fortuna
English Mysteries
05/05/2013 - 20:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Gustav Holst
- The Planets
Edward Elgar
- Enigmavariaties
Ouvertures
10/02/2013 - 20:00 uur
Mark Liebrecht Schouwburg - Heilig-Kruisstraat, 2640 Mortsel
Programma
Ludwig Van Beethoven
- Egmontouverture
Wolfgang Amadeus Mozart
- Don Giovanni
Wolfgang Amadeus Mozart
- Die Zauberflöte
Giuseppe Verdi
- La Forza del Destino
Giuseppe Verdi
- Nabucco
Gioachino Rossini
- Il Barbiere di Siviglia
Gioachino Rossini
- La Gazza Ladra
Richard Wagner
- Tannhauser
Ouvertures
02/02/2013 - 20:00 uur
Amuz - Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
Programma
Ludwig Van Beethoven
- Egmontouverture
Wolfgang Amadeus Mozart
- Don Giovanni
Wolfgang Amadeus Mozart
- Die Zauberflöte
Giuseppe Verdi
- La Forza del Destino
Giuseppe Verdi
- Nabucco
Gioachino Rossini
- Il Barbiere di Siviglia
Gioachino Rossini
- La Gazza Ladra
Richard Wagner
- Tannhauser
2012
2011
Les Nuits Parisienne
05/11/2011 - 20:00 uur
Concertzaal Academie - Ferdinand Pauwelsstraat 102, 2180 Ekeren
Programma
Georges Bizet
- L'arlésienne Suite
Claude Debussy
- Petite suite
Cesar Franck
- Symfonie in D minor
Les Nuits Parisienne
29/10/2011 - 20:00 uur
Onze-Lieve-Vrouw-ter-Duinenkerk - Kerplein, 8670 Koksijde-Bad
Programma
Georges Bizet
- L'arlésienne Suite
Claude Debussy
- Petite suite
Cesar Franck
- Symfonie in D minor